تبلیغات
همه چییز
همه چییز
همه چیز از همه جا برای همه کس در اینجاست
عباس بابایی
افراد ضعیف مستحق دریافت پول از بیت المال هستند
راوی : سرهنگ حبیب انصاری
در یک روز جهت انجام کاری در دفتر شهید بابایی بودم . مسئول تأسیسات پایگاه هم آنجا حضور داشت . آنها پیرامون کارگران فضای سبز پایگاه صحبت می کردند . رئیس تأسیسات می گفت که کارگران به خاطر کهولت سن ٬ علی رغم تلاش خود بازدهی مطلوبی ندارند ؛ به همین خاطر با حقوقی که‌ به آنها میدهیم پول بیت المال هم به هدر می رود . شهید بابایی با متانت همیشگی گفتند :
-برادر جان ! شما میدانید که این کارگران سالخورده با انجام کار های سخت و طاقت فرسا عمر و جوانی خود را از دست داده اند و حالا دیگر با داشتن چندین سر عائله تحت تکفّل قادر به انجام کار دیگری نیستند . ما می خواهیم به صورت آبرومندانه ای به آن ها کمک کنیم . علاوه بر این وقتی ببینند که از دسترنج و تلاش خود پولی دریافت می کنند ٬ خوشحال میشوند و اعتماد به نفس پیدا می کنند . گذشته از همه ٬ یکی از هدف های انقلاب اسلامی حمایت از ضعیفان و محرومان است و همین ها مستحق دریافت پول از بیت المال هستند .
برگرفته از کتاب « پرواز تا بی نهایت » انتشارات « اجا»طبقه بندی: شهدا و شهادت،
برچسب ها: عباس ٬ بابایی ٬ عباس بابایی ٬ شهید بابایی ٬ خلبان بابایی ٬ شهید عباس بابایی ٬ خلبان عباس بابایی ٬ شهید خلبان عباس بابایی، افراد ضعیف مستحق دریافت پول از بیت المال اند، داستانی از زندگی شهید عباس بابایی، نشر ٬ انتشارات ٬ نشر اجا ٬ انتشارات اجا، پرواز تا بی نهایت،
دنبالک ها: انتشارات اجا،
ارسال در تاریخ دوشنبه 13 مرداد 1393 توسط ali mosaffa