تبلیغات
همه چییز
همه چییز
همه چیز از همه جا برای همه کس در اینجاست

تا چند وقت پیش عشق برای من معنایی نداشت . هر کس هم می گفت که عاشق شده برای من یه چیز مسخره و بی معنی بود . ولی عشق واقعا وجود دارد .
 نمیدونم چرا عشق برای هر کی یه معنی دارد عشق یه کلمه است اما با هزار تا معنی و مفهوم و زمان و مکان .
اصلا نمیدونم اینی که من امروز دچارشم عشق یا نه یا اصلا مفهومی از عشق توی حال امروزم هست یا نه .ناراحتی ، دوری ، دلتنگی ، ترس و...  .
ولی دلم گیره یکیه که نمیدونم از حس من نسبت به خودش چیزی میدونه یا نه . اشنایی من و اون از شکستن لیوان شروع شد تا عادت به حرف ها و حضورش .بعد از حدود یک ماه دیگه ندیدن ها شروع شد کم کم دلتنگی ، اما احساسات امروزم نبود ، درگیری های فکری امروزم نبود . داشتم به نبودنش عادت میکردم که یه روز همدیگرو توی یه مراسم دیدیم بعد از اون دلتنگی های ساده دوباره اومد تو قلبم تا اومدم فراموش کنم دیدم دارم به فکرش عادت میکنم تا اومدم عادتمو ترک کنم بیشتر درگیر شدم حتی خیلی وقت ها احساس میکردم کنارمه اما به خودم میومدم میدیدم نیست .
 حسابی از دلتنگی ها ناراحت و بی حوصله بودم که حتی مامان و بابا هم نگران حال من شده بودن تا اخرش به مامانم فقط گفتم که فکر یکی تو سرمه تا واکنشش رو دیدم برا ماست مالی گفتم میدونم این فکر ها اشتباهه اما هست بعد از اون بیشتر درگیر فکرش بودم . چند ماه ندیدن کسی که فکرش داره زندگیتو نابود میکنه خوب معلومه حالتو بد میکنه هر راهی رو رفتم برای ارامش ، بیشتر له شدم ، بیشتر به فکرش وابسته شدم .
بعد از اون هر کاری کردم که بتونم از دلتنگیم کم کنم تا بتونم ازش دل بکنم به در بسته خودم . الان هم نا امیدم از دیدنش . هر لحظه توی فکرم دارمش ، دیگه نمیدونم باید چیکار کنم که بتونم از فکرش در بیام البته میدونم این فکرها در حد ازدواج نیست و فقط یه فکر پوچ و بی معنیه اما خیلی ناراحتم و دلتنگ با کلی اهنگ های پوچ و بی معنی سعی میکنم کمی خودمو اروم کنم اما باز هم  ... .

به چشمات قسم اروم نمیشم تا نیای با من زیر بارون
به این احساس دلبستن دارم وابسته میشم ساده و اسون

روزمو با فکر اون شب میکنم ، شبم از فکرش تا نصف شب بیدارم ولی باز خوبه که از حس من نسبت به خودش خبر نداره . اگر اون به حس من و فکر من عادت میکرد باید چی کار میکردم . پسر ها با این سختی ها راحت عبور میکنن با کمترین اسیب تو زندگی اینده اون ها ، اما دختر ها این اسیب ها توی زندگیشون خیلی تاثیر بدی میگذاره
خدا رو شکر که خبر نداره و خدا نکنه روزی از حس من به خودش خبردار شه و نتونه کنارم بمونه
به امید روزی که بتونم یه بار دیگه اون رو ببینم .برچسب ها: عاشقانه، عشق، درد دل،
ارسال در تاریخ پنجشنبه 30 دی 1395 توسط ali mosaffa